MŪSŲ PARDUOTUVĖS

DELONA Šeimyniškių 1A, Vilnius

I-V   8.30 - 18.30

VI  9.00 - 15.00 

 


DELONA Ateities 91, Vilnius

(PC Mandarinas)

I-VI  10.00 - 21.00

VII  10.00 - 19.00 

 

 

e-parduotuvė www.delona.lt

dirba be išeiginių

24 val. per parą! 


 

 Jeigu nepavyksta atlikti užsakymo,

skambinkite tel. 8 620 80240 

NAUJIENOS

Pirkimas, siuntimas

1.    PREKIŲ PASIRINKIMAS.

     Išsirinkite norimą prekę. Jei tai kava, pasirinkite norimą svorį, malimo būdą ir spauskite mygtuką "Į krepšelį". Norėdami rinktis toliau, grįžkite į prekių sąrašą. Išsirinkę prekes spauskite mygtuką "Krepšelis", kuris yra viršutinėje meniu juostoje. Čia galite koreguoti savo pasirinkimą ir kiekį.

 

2.    UŽSAKYMAS.

    Suformavę užsakymą spauskite mygtuką "Toliau" ir atsivėriusiame lange į tuščius laukelius įrašykite būtiną informaciją, pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą. 

    Jei turite pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo ir pan., įrašykite juos skiltyje "Komentaras".  

    Tai atlikę, spauskite mygtuką "Siųsti" ir Jūsų užsakymas bus išsiųstas.

 

3.    UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS IR APMOKĖJIMAS.

    12 val. laikotarpyje (dažniausiai per 5-30 min) elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą su rekvizitais bankiniui  pavedimui atlikti į mūsų Swedbank, DNB arba Paysera sąskaitas.

   Už prekes atsiskaityti grynaisiais pinigais galima ir kurjeriui, prekių pristatymo metu. 

 

4.    PREKIŲ PRISTATYMAS

 

          Per Omniva siuntų terminalą.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.32 EUR. Pristatymas  1-2 d.d. Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai Omniva terminaluose saugomi 7 dienas. 

Daugiau informacijos apie tai, kaip siųsti ir atsiimti prekes Omniva pašto terminaluose, rasite čia: www.omniva.lt/Privatus/Siunta/kaip_gauti_siunta

 

          

          Lietuvos paštu.  Siuntimo kaina Lietuvoje - 2.88 EUR. Pristatymo laikas 1-3 d.d. nuo apmokėjimo gavimo. Prekes reikės atsiimti pašto skyriuje, kuriam priklausote pagal gyvenamąją vietą. Siuntinius iki 2 kg pašto darbuotojai dažniausiai pristato į namus. 

 

          Kurjerių tarnyba. Siuntimo kaina Lietuvoje (išskyrus Neringą) - 2.99 EUR. Pasirinkus apmokėjimą grynais, prekių pristatymo metu - siuntimo kaina bus 4.09 EUR. Pristatymo laikas 1-2 d.d. nuo apmokėjimo gavimo. Siuntas pristato darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.,todėl užsakyme nurodykite tikslų pristatymo adresą, kuriuo būsite tomis valandomis, ir telefono numerį . Kurjeris, prieš atvykstant, susisieks su Jumis užsakyme nurodytu telefonu.

 

         Į Neringą užsakymai pristatomi tik Lietuvos paštu.

 

         Užsakymus siunčiame ir į užsienį.

 Prekes pristatome Lietuvos paštu pagal jo įkainius.

 Europos Sąjungos ribose:

 

                            iki 1kg - 7,24 EUR

                            iki 2kg - 9,56 EUR

 Į kitas valstybes:

                            iki 1kg -  9,81 EUR                      

                            iki 2kg - 13,61 EUR

 

 Sunkesnių nei 2kg siuntų siuntimo kaina skaičiuojama individualiai.

 

   Taip pat galite atsiimti prekes parduotuvėje "DELONA" Vilniuje, adresu Šeimyniškių 1A, taip sutaupydami pristatymo išlaidas. 

 

    Užsakymai virš 45 EUR pristatomi Lietuvoje nemokamai, Lietuvos paštu, kurjerių tarnyba arba Omniva paštomatais.  

 

    Visais iškilusiais klausimais dėl prekių užsakymo, apmokėjimo ir siuntimo kreipkitės el.paštu info@delona.lt arba mob.telefonu 8 620 80240. 

 

5.  GRĄŽINIMO TEISĖ

 

UAB "DELONA" vadovaujasi teisės aktais, reglamentuojančiais daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles: Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir kitais.

Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės, Valstybės žinios, 2001-07-07, Nr. 58-2105