SAVAITĖS ARBATA

Vaisių  arbata

"JUODOJI MIŠKO VYŠNIA"

- 30 % 


 

 Jeigu nepavyksta atlikti užsakymo,

skambinkite tel. 8 620 80240 

NAUJIENOS

Duoniukai - sausainiukai

Puodelis - 250 ml

 

1 puodelis karšto virinto vandens

1 a.š. vištienos sultinio prieskonių

2 v.š. aliejaus

2 v.š. pieno miltelių

0,5 a.š. druskos

1 kiaušinis

2 puodeliai smulkių kvietinių miltų

1,5 puodelio rupių kvietinių miltų

po 1 a.š. linų sėmenų, baltųjų ir juodųjų sezamų sėklų

1 a.š. sausų mielių

 

 

Linų sėmenis ir sezamų sėklas šiek tiek paskrudinti sausoje keptuvėje. Iš visų produktų užminkyti tešlą. Minkyti, kol tešla taps elastinga, nelips prie rankų. Palikti pakilti šiltoje vietoje 1 val.  Pakilusią tešlą šiek tiek paminkyti ir iškočioti 1 cm storio lakštą. Sausainiukus galima formuot įvairiai: išspausti formelėmis figūrėles arba paprasčiausiai supjaustyti rombais, kvadratais ar juostelėmis. Paruoštus sausainiukus sudėti į kepimo popieriumi išklotą skardą ir palikti dar 20 min. Orkaitę įkaitinti iki 200°C, kepti 10 min, sumažinti temperatūrą iki 150°C ir dar pakepti 15-20 min, ataušinti ant grotelių.

 

Duoniukus - sausainiukus galima patiekti vietoj duonos prie užkandžių. Taip pat kepant galima naudoti ryškesnius prieskonius, pvz. prieskonių mišinius "Nasi Goreng" arba "Mozarella Tomate", tada duoniukai bus kaip savarankiškas užkandis.

 

Žaismingų formų duoniukai labai patinka vaikams: sriubytė su meškiukais - duoniukais tampa dar skanesnė :)

 

Skanaus!

Komentarai

DeLona

2011-10-14 08:52

Jei neturite pieno miltelių, galite recepte nurodytą vandens kiekį arba jo dalį keisti pienu. Bet rezultatas gausis šiek tiek kitoks, nes pieno milteliai ir pienas kepiniuose skirtingai "elgiasi" :)

Vištienos sultinio miltelius galite keisti bet kokiais Jūsų mėgstamais prieskoniais ar žolelėmis. Beje, jei naudojate mūsų rekomenduojamą vištienos sultinuką, drąsiai galite duoniukais vaišinti vaikučius - juose nėra jokių nereikalingų organizmui priedų :)
Gervyne

2011-10-14 08:11

kokiu kiekiu galima būtų pakeisti pieno miltelius - pienu, o virštienos sultinio prieskonius - kitais prieskoniais ? Všt sultinio milteliuose yra labai daug nereikalingų organizmui priedų, kaip gi tuom paskui maitinti vaikučius ?