***

 Jeigu nepavyksta atlikti užsakymo,

skambinkite tel. 8 620 80240 

NAUJIENOS

Apie mus

  

       Džiaugiamės, kad užsukote į e-parduotuvę delona.lt. Čia galite įsigyti įvairių arbatos ir kavos rūšių, susirasti mėgiamus ar atrasti naujus prieskonius ir jų mišinius. Pas mus galite užsisakyti daug aliejaus rūšių, jie naudojami tiek maistui ruošti, tiek kosmetiniams tikslams. Kepantiems duoną namuose siūlome pasižvalgyti skyrelyje "Duonos kepimui" - būtinai rasite kuo paskaninti Jūsų kepamą duonelę. 

        Ieškote mielos, originalios ir nenuobodžios dovanos? Atkreipkite dėmesį į e-parduotuvės skyrelį "DOVANOS". Gražiai supakuoti arbatos ir prieskonių rinkiniai puikiai tiks kiekvienai progai.

      Jei šiuo metu neradote norimos prekės, prašome užsukti į delona.lt dar kartą, nes asortimentas pastoviai papildomas. 

       Skyrelyje RECEPTAI rasite duonos receptų ir  idėjų, kaip panaudoti įvairius prieskonius, aliejus. 

 

       Nepamirškite apsilankyti ir mūsų parduotuvėse "DELONA"  , esančiose Vilniuje Šeimyniškių 1A (šalia Holiday Inn viešbučio) ir Ateities 91 (PC Mandarinas). Čia rasite ne tik visas prekes, kurios yra internetinėje parduotuvėje, bet ir įvairių indų, suvenyrų, saldumynų. Be to, DELONOS parduotuvėse galite įsigyti ingredientų naminio vyno gamybai, reikalingų priedų, matavimo prietaisų ir aksesuarų.  

 

NAUJAS SKYRIUS - STALO TEKSTILĖ

     Sakoma, kad teatras prasideda nuo rūbinės. O geri pietūs ar vakarienė prasideda nuo... servetėlės! Ne tos vienkartinės – popierinės, kurią panaudojus iškart norisi suglamžyti.

 

     Bet nuo elegantiškos, kruopščiai pasiūtos iš gražaus audinio. Servetėlės, kurią norisi apžiūrinėti, glostyti, neskubant išlankstyti ir atsargiai pasitiesti ant kelių. Servetėlės, kuri moka sukurti jaukią aplinką ir pakelti nuotaiką. Servetėlės, kurią pamačius šalia lėkštės, norisi padėti į šalį mobiliuosius ir mėgautis maistu ir bendravimu su sėdinčiais šalia.

 

     Mes sukūrėme šias servetėles ir jų istorijos pradžią. O nuostabius tęsinius kursite Jūs: dėdami jas ant šventinio stalo, prie mokinuko pusryčių lėkštės arba ruošiantis šeimos vakarienei.

 

     Tikimės, kad pamilsite šias gražuoles taip pat, kaip pamilome mes! 

 

     Internetu apžiūrėti ir užsisakyti DELONOS servetėles galite naująjame skyrelyje STALO TEKSTILĖ .

     "Gyvai" servetėles išsirinkti ir įsigyti kviečiame į mūsų parduotuvę Vilniuje, Šeimyniškių 1A.